CZ RU

LDR Technoprojekt s.r.o.


Hlavní kancelář Česká republika

Ostrava, Havlíčkovo nábřeží 38

Pobočka v Rusku

Petrohrad, ul. Pobedy d.16,

Liter A, kom. 3-N.

ENERGETICKÉ STAVBY PRŮMYSLOVÉ STAVBY PRŮMYSLOVÉ ZÓNY VEŘEJNÉ A OBČANSKÉ STAVBY

Představení společnosti.

Komplexní projekční a inženýrské služby.

LDR Technoprojekt s.r.o. je projekčně inženýrská společnost jejíž zakladatelem je společnost Technoprojekt. a.s. LDR Technoprojekt s.r.o. s podporou zakladatele poskytuje komplexní projekční, inženýrské a konzultační služby pro investiční výstavbu. Primárně se zaměřujeme na projekční a inženýrské práce v sektoru průmyslu, energetiky, výroby stavebních hmot a občanské výstavby.

Firma poskytuje svým klientům profesionální, ekonomicky rentabilní služby. Vysoká kvalita těchto služeb zajišťuje bezproblémovou realizaci i těch nejnáročnějších investičních projektů.

Firma má zájem nejen podporovat přípravu a realizaci investičních záměrů, ale také se podílet na rozvoji a zlepšování životního prostředí.

Naši specialisté jsou připraveni navrhnout optimální řešení nejen vlastních stavebních objektů, ale také souvisejících staveb – infrastruktura, vyvedení výkonu apod. Nabízíme tak komplexní řešení ve všech profesích.

Společnost LDR Technoprojekt s.r.o. nabízí výhodu dlouhodobé zkušenosti s prostředím v Ruské federaci. Naši specialisté znají velmi dobře jak ruský, tak český stavební trh, komunikují rusky, česky i anglicky a mají pro obě země oprávnění k projekční činnosti. Naše společnost účinně spolupracuje s klienty, kteří mají zájem využít finanční podpory v rámci proexportní strategie České republiky. Zájemcům nabízíme zpracování investičního záměru, studie proveditelnosti potřebné pro jednání s exportní bankou a následné kompletní projekční řešení.

Licenci na projektovaní:

licence

licence

Copyright © 2010 LDR Technoprojekt. Všechna práva vyhrazena.

Aktuality

4Projects  - Prostředí pro řízení a správu dokumentů více ...

Potrubí v provozu ustoupí novému dopravníku více ...

Účast na Česko-ukrajinském podnikatelském fórum více ...

Den Ruska v ostravském hotelu Clarion více ...

Nová vebová prezentace firmy. více ...