CZ RU

LDR Technoprojekt s.r.o.


Hlavní kancelář Česká republika

Ostrava, Havlíčkovo nábřeží 38

Pobočka v Rusku

Petrohrad, ul. Pobedy d.16,

Liter A, kom. 3-N.

ENERGETICKÉ STAVBY PRŮMYSLOVÉ STAVBY PRŮMYSLOVÉ ZÓNY VEŘEJNÉ A OBČANSKÉ STAVBY

Průmyslové stavby

Přehled referencí k průmyslovým stavbám

Restrukturalizace průmyslu probíhající ve velké části střední a východní Evropy s sebou přinesla příchod řady zahraničních investorů a tím i nových technologií. Vytvářejí se rozsáhlé průmyslové zóny, v nichž jsou umístěné průmyslové stavby a to zejména pro automobilový průmysl a lehký průmysl, kde jsou v poslední době na vzestupu logistická centra a sklady.

Příklady projektovaných průmyslových staveb

Služby odborníků společnosti Technoprojekt při projektování výrobních kapacit, zahrnujících zejména montovny, lisovny, výrobny motorů a převodovek, využila například automobilka TPCA v Kolíně, či automobilka Hyundai v Nošovicích.

Dále jsme projektovali celou řadu průmyslových staveb, které s automobilovým průmyslem souvisí. Například svařovny a lakovny pro Donghee Czech Český Těšín (komponenty pro automobilové nápravy a automobilové nádrže), Mobis (montovna částí předních a zadních náprav automobilů) a Hysco (svařovna plechů pro automobilové karoserie) v areálu Hyundai v Nošovicích.

Vedle tradičního zpracování kovových materiálů se v rostoucí míře uplatňují nejrůznější druhy plastů. I v této oblasti se uplatňujeme v projektové činnosti ve výstavbě. Sem patří projekt lisovny plastových komponentů pro INA Lanškroun umístěný ve výrobních prostorech bývalé Tesly Lanškroun.

Součástí téměř každé průmyslové stavby jsou zdroje energií a užitkových médií. V případě nové průmyslové stavby a zóny jsou to rovněž nové kompresorovny, rozvodny a energetická centra.

V souvislosti s výstavbou nových výrobních kapacit ve stávajících průmyslových areálech je nutno rekonstruovat stávající zdroje užitkových médií na kvalitativně vyšší parametry. I na této činnosti se podílí Technoprojekt (kompresorovna v a reálu IVAX Pharmaceuticals v Opavě Komárově, kompresorovna pro PSP Engineering Přerov).

Z oblasti průmyslu stavebních hmot pak můžeme uvést cementárnu Astana v Kazachstánu.

Copyright © 2008 - 2009 Technoprojekt. Všechna práva vyhrazena.

Reference

Energetické stavby

Průmyslové stavby

Průmyslové zóny

Veřejné a občanské stavby